Web Sitesinden Rezervasyon Yapma

TESİS SEÇİMİ

  • Ana sayfada bulunan arama kutusuna gitmek istediğiniz tesisiniz adını yazarak ya da ana sayfada yer alan konaklama tesis kategorilerinden, otellerin listesini görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz ana sayfada, arama kutusunun yanında yer alan “Tesise Giriş Tarihi” ve “Tesisten Çıkış Tarihi” alanlarında, konaklama tarihini işaretleyerek otellerdeki müsaitlik durumu ve konaklama tutarını da görüntüleyebilirsiniz.

ODA GÖRÜNTÜLEME

  • Listeden size en uygun olan tesisi seçtikten sonra; beğendiğiniz tesisteki farklı oda tiplerini ve bu odaların sahip oldukları özellikleri detaylı biçimde inceleyebilir, seçtiğiniz oda tipinden bir veya birden fazla odaya rezervasyon yapabilirsiniz.

REZERVASYON

  • “Rezervasyon Yap” butonuna tıklayarak, İrtibat Bilgileri ve Konaklayacak Kişilere ait bilgiler için bir sonraki aşamaya ilerleyebilirsiniz.

İRTİBAT BİLGİLERİ VE KONAKLAYACAK KİŞİLERE AİT BİLGİLER

  • Bu alanda yer alan bilgileri doldurarak konaklama ile ilgili irtibat kurulacak kişinin iletişim bilgilerini tesise iletmek istediğiniz özel bir not varsa Özel İstek / Notlar kısmına tıklayarak, çıkan iletişim kutusuna bu tarz taleplerinizi yazabilirsiniz.

SATIN ALMA

  • Kredi Kartı Bilgilerinizi ekranda yer alan Kart Üzerindeki İsim, Kart Numarası, Güvenlik Kodu, Kartın Son Kullanma Tarihi bilgilerini girdikten sonra “Rezervasyonu Onayla” butonuna basarak rezervasyon işlemini tamamlayabilirsiniz.

ELEKTRONİK TİCARETE DAİR SÖZLEŞMEYE ULAŞILMASI HAKKINDA

  • otelden.com, rezervasyon işlemi tamamlandıktan sonra rezervasyonuna ilişkin evrakları, kopyasını alarak saklayabileceğiniz ya da yazdırabileceğin bir şekilde e-posta adresine gönderiyor. otelden.com, rezervasyonuna ilişkin kayıtları 5 yıl süreyle kayıt altında tutuyor

VERİ GİRİŞİNDE HATA YAPILMASI HALİNDE

  • Rezervasyonuna ait bilgileri girerken hata yapıp yapmadığını kontrol edebilmeniz için rezervasyonunuzu tamamlamadan önce özet bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Bu özet bilgiler alanında kişi bilgilerini yanlış girdiğini fark ettiğinde önceki adımlara geri giderek kişi bilgilerini değiştirebilirsiniz.

UYUŞMAZLIKLAR HALİNDE

  • Rezervasyonunla ilgili bir sorun yaşamanız halinde; çözüm için 0242 524 57 07 numaralı telefondan veya musterihizmetleri@otelden.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

CAYMA VE FESİH HALLERİ

  • Satın aldığınız hizmet Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15(1)(g) maddesi gereğince cayma hakkınınız istisnalarından olmakla anılan yönetmeliğin 9. Maddesinde tanımlı 14 gün içerisinde cayma hakkı kullanımı hakkınız bulunmuyor. Bunun haricindeki iptal, iade ve değişiklik talepleriniz rezervasyon yaptığınız konaklama tesisinin iptal ve iade şartlarına göre değerlendirilir.